Motywowanie pozafinansowe

Dowiesz się jak pozafinansowo motywować swoich pracowników i okazywać im uznanie, budując zaangażowanie oraz silne przywiązanie pracownika do miejsca pracy.

Dla kogo jest ten warsztat?

Warsztat dedykowany jest menedżerom. Dzięki niemu dowiesz się w jaki sposób, pozafinansowo, możesz motywować swoich pracowników do działania i rozwoju.


Wiedza zdobyta na warsztacie pomoże Ci podejść do motywowania i wyrażania uznania pracownikom w sposób narzędziowy, systematyczny. Ten warsztat jest szczególnie dla Ciebie, jeśli czujesz, że mało wiesz o członkach swojego zespołu, a w szczególności o tym, co motywuje ich do działania i jakimi wartościami się kierują w codziennym życiu zawodowym i osobistym, co jest dla nich ważne.

Kompetencje które zdobędziesz

Motywowanie pozafinansowe

Nauczysz się wykorzystywać pozafinansowe sposoby motywowania swoich pracowników.

Recognition

Zrozumiesz jak stosować recognition - wyrażanie uznania swoim podwładnym w sposób adekwatny do ich potrzeb.

Znajomość swojego zespołu

Nauczysz się budować wiedzę o członkach swojego zespołu z poszanowaniem granic poszczególnych osób.

Program warsztatu

Wszelkiego rodzaju pozafinansowe gratyfikacje skutecznie tworzą przyjacielską atmosferę w miejscu pracy oraz kształtują wizerunek firmy jako dbającej o swój personel.

Wynagrodzenie w wielu firmach bywa podobne, czynniki dzięki którym pracownik zostaje z nami na długie lata to te, dzięki którym odpowiadamy na potrzeby pracownika, które zależne są od jego cech osobowych, sytuacji życiowej, wiedzy, oczekiwań, a nawet przekonań. 

Zakres tematyczny warsztatu

  • Pozafinansowe motywowanie pracowników oraz recognition.
  • Uczestnicy szkolenia będą wiedzieli, czym jest okazywanie uznania dla pracownika i będą umieli wdrożyć działania z tym związane we własnym otoczeniu.
  • Menedżerowie będą zmotywowani do wdrożenia działań związanych z okazywaniem uznania dla pracownika we własnym otoczeniu.

Trener prowadząca: Mirella Piwiszkis

Właścicielka INSPIRE, Coach, Mentor i trenerka. Absolwentka wydziałów prawa i psychologii na Uniwersytecie Warszawskim (UW).

Mirella zdobywała doświadczenie zawodowe w działach sprzedaży oraz windykacji w firmie DOKA Polska Sp.zo.o. (koncern Umdash). Stworzyła procedurę windykacyjną obowiązującą w całej Polsce, po 3 latach została pierwszym w koncernie Dyrektorem ds. Controllingu na Polskę. 

W Polsce doświadczenie trenerskie zdobywała współpracując z firmami szkoleniowymi Profesją Consulting, DGA, ODITK, RCS oraz uczelniami (UW).

Cennik uczestnictwa

Wycena indywidualna

  • 4 godziny warsztatowe
  • Grupa maksymalnie 12 osób
  • Materiały szkoleniowe
  • Ćwiczenia sytuacyjne

Inne szkolenia z kategorii: Motywowanie pracowników

Recognition - jak motywować poprzez wyrażanie uznania

Szkolenie, które pomoże Ci przyciągać i utrzymać najlepszych pracowników, dzięki wdrożeniu w organizacji programu recognition - wyrażania uznania.

Motywowanie zespołów

Kompleksowy program szkoleniowy obejmujący wszystkie istotne aspekty zarządzania mające wpływ na motywowanie pracowników.

Masz pytania?

Porozmawiajmy!

Imię*
Email*
Wiadomość
0 of 350
>